DEVAL MEDIKAL | HASTANE YATAKLARI, MEDICAL FURNITURE IN TURKEY
DEVAL MEDIKAL | HASTANE YATAKLARI, MEDICAL FURNITURE IN TURKEY

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

DEVAL MEDIKAL | HASTANE YATAKLARI, MEDICAL FURNITURE IN TURKEY DEVAL MEDIKAL | HASTANE YATAKLARI, MEDICAL FURNITURE IN TURKEY

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin alınterini tecrübe, teknoloji ve inovasyonla yoğurduk. Yenilikçi tasarımlar, ergonomik dizaynlar, kullanıcı odaklı ürün geliştirme çalışmaları vesatış sonrası hizmetkalitesi bizi rakiplerimizden ayırıyor.

Ulusal ve uluslararası bir çok belge, sertifika ve standarda (İSO, TSE, CE, GOST-R, DIN) sahip markamızla, avrupa dahil, 16 ülkede temsilciliklerimiz vasıtası ile ve doğrudan; ürünlerimiz, beğeni ile Pazar buluyor.

Firmamız, inşaat ve turizm sektörlerinde yakaladığı başarı çıtasını, medikal üretim sektöründe  de kısa sürede yakalamıştır. İzmir Torbalı'da, en son teknolojik imkanlarla donatılan yeni fabrikamızın 2013 yılında faaliyete geçmesiyle birlikte,Türkiye'de bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 12.000 m2 alanda, HastaneDemirbaşları, üretim etaplarının tamamını bünyesinde kapsayan tesisimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ve çevreci yaklaşımı ile markamız her geçen gün daha da büyüyor.

Hedeflerimiz büyük; azmimiz de öyle… Çünki biz: